Odśwież
za : 60 sekund
Najświeższe wątki:
Zasady gry Komentarze do aktualności Dla początkujących Problemy techniczne Aurea Mediocritas

Forum otwarte Aurea Mediocritas

Wątek w temacie: Aurea Mediocritas

Wyniki od 1 do 20. Przejdź do strony: 1 2 3 ... 22
Post #1, autor: Ithul
napisany: 18. listopada 2023, sobota, 19:35
awatar
Forum otwarte Aurea Mediocritas

Post #2, autor: Larkana
napisany: 18. listopada 2023, sobota, 20:22
awatar
Zwrócił ktoś uwagę ilu nas tam w końcu wystartowało?

Post #3, autor: Wiliam
napisany: 18. listopada 2023, sobota, 20:36
awatar
16 było w porze obiadu :)

Post #4, autor: Luty
napisany: 18. listopada 2023, sobota, 20:58
awatar
mówiąc szczerze - to takiego startu świata nie pamiętam... zero napinki w przedbiegach, zero wstępnego bicia piany... noo świat wyraźnie zmierza ku upadkowi.

aczkolwiek... nie mogę zbyt dużo kłapać dziobem, bo to chyba jeszcze tajemnica - ALE, przeszłej nocy spadł u mnie pierwszy śnieg... i na tym śniegu dało się zauważyć ślady wilczych łap... to nie żarty... stary wilk samotnik powrócił iii chyba jest wśród nas = to dobra wiadomość he he booo trza sie bedzie spiąć w sobie i zapolować na wilka samotnika :-)

Pawlo - jako patron masz trochę błota za pazurami (jeśli wiesz co mam na myśli) ale ja tobie to wybaczam bo piękny mam widok z okien kasztelu iii aż chce się grać :-)

Post #5, autor: Gyor
napisany: 18. listopada 2023, sobota, 22:18
awatar
Po rozejrzeniu się po okolicy również na widok z okien nie narzekam a i ciekawość co dalej widać we mnie narasta.

Post #6, autor: Larkana
napisany: 19. listopada 2023, niedziela, 07:15
awatar
Na pierwszy rzut oka ładnie. Albo i nie ładnie. Zależy jak spojrzeć. Marzenie nadal nie ziszczone. Jeden Rabin powie tak, a drugi powie nie.
Ale cóż - w mroki mi prędko, Lutego wyprzedzić muszę a do tego pozycja dobra :D

Post #7, autor: Wiliam
napisany: 19. listopada 2023, niedziela, 07:18
awatar
Ciemno wszędzie, głucho wszędzie - czyste dziadostwo ;P

Post #8, autor: Pawlo
napisany: 19. listopada 2023, niedziela, 12:25
awatar
Niestety mapę stworzyłem ładną tylko system nie chciał księstw rozrzucić tak jak bym chciał a dwa że w ostatniej chwili trochę was przybyło i trochę było żąglerki pakietami

Post #9, autor: Krzywy
napisany: 19. listopada 2023, niedziela, 18:51
awatar
#4 stare wilki muszą odejść, tak mówią młode wilki i jest to ich wilcze prawo, niniejszym zakładam towarzystwo TMW- Treaz Młode Wilki, zapisy na priv.

Post #10, autor: Larkana
napisany: 19. listopada 2023, niedziela, 22:26
awatar
Stop sekundę. TWM ma mieć Ciebie w szeregach? Może awatara zmieniłeś ale kojarzę Ciebie mocium Panie jeszcze ze starego Lava. Raczej nikt ze starego Lava nie może siebie nazywać młodym;p

Post #11, autor: Wiliam
napisany: 19. listopada 2023, niedziela, 22:35
awatar
Nie patrz w PESEL - liczy się dusza młoda ;P

Post #12, autor: Larkana
napisany: 20. listopada 2023, poniedziałek, 09:41
awatar
Ja nie patrzę w PESEL a starz, a ten Krzywy ma sowity :)

Post #13, autor: Greghor
napisany: 20. listopada 2023, poniedziałek, 13:57
awatar
Nie wiem dlaczego, ale młode wilki mi się bardziej kojarzą z filmem Kiler, a nie "Młode wilki", więc podziękuję, nie zapisuję się...

Mnie możecie zapisać do "Konfraterni Mord Zdradzieckich". Czytając ten wątek widzę te same co zawsze, zdradzieckie mordy, więc sądzę, że alians taki ma duże szanse na utworzenie się;)

Post #14, autor: Larkana
napisany: 20. listopada 2023, poniedziałek, 15:29
awatar
Ooo Greghor grasz?

Post #15, autor: Larkana
napisany: 21. listopada 2023, wtorek, 10:52
awatar
Nie lubię tak sam pod sobą pisać ale kwestia inna a post z wczoraj jest z wczoraj.
No już prawie szampana otwierałem bo myślałem, że w rogu leżę a tu ambasadorzy kubeł zimnej wody wylali na mój łeb bo piękny róg chyba jednak środkiem się okazał:D
Im bliżej środka tym łatwiej o mroki, mam szansę pobić Lutego:D

Post #16, autor: Greghor
napisany: 21. listopada 2023, wtorek, 14:29
awatar
Objawiło się tu już wielu zawodników wagi ciężkiej, a akurat mnie pytasz;) Gram.

Post #17, autor: Larkana
napisany: 21. listopada 2023, wtorek, 17:27
awatar
Jakoś tak wydawało mi się, że pewną męską decyzję onegdaj podjąłeś. Nie mniej cieszę się;)
Jeszcze łatwiej i szybkie mroki ;-D

Post #18, autor: Wiliam
napisany: 21. listopada 2023, wtorek, 17:56
awatar
Cytat:
Objawiło się tu już wielu zawodników wagi ciężkiej

Wiesz większość zawodników wagi ciężkiej jak Tyson kończy hodując gołębie ;P

Post #19, autor: Gyor
napisany: 21. listopada 2023, wtorek, 22:38
awatar
Mam podobnie jak Larkana, mój róg świata rogiem nie jest i już nawiązuję pierwsze kontakty z sąsiadami. Ciekawe czy to przypadek, czy tak gęsto w tym świecie.

Post #20, autor: Tom
napisany: 21. listopada 2023, wtorek, 22:48
awatar
Ja od 2015 roku tu jestem, pamiętam jeszcze czasy starego Lava, tam pod jego koniec pierwsze kroki stawiałem w grze.
Tu tylko raz udało mi się w rycerzy zagrać z uwagi na brak czasu niestety. Obecnie mam go trochę więcej więc zdecydowałem się spróbować jeszcze raz swoich sił w tej grze. Mam nadzieję, że nie wylecę jako pierwszy ale co ma być to będzie.
Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia.

Wyniki od 1 do 20. Przejdź do strony: 1 2 3 ... 22
Dodawać posty mogą tylko zarejestrowani użytkownicy, po zalogowaniu.
Wyszukiwarka: